Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Visuomenė

Už kiek Jungtinei Karalystei pavyko parduoti XXI a. Pelenės istoriją?

GETTYIMAGES NUOTR.

Nors viso pasaulio nekantriai lauktos ir smalsiai stebėtos karališkosios vestuvės vyko gegužės 19-ąją, Meghan efektas Jungtinėje Karalystėje visu pajėgumu buvo fiksuojamas jau keli mėnesiai prieš didžiąją dieną. Visai kaip ir Kate Middleton atveju, amerikiečių aktorės Meghan Markle prisijungimas prie karališkosios šeimos kilstelės ir britų ekonomiką.

Bendrovės „Brand Finance“ skaičiavimu, graži Pelenės istorija britų ekonomikai uždirbs milijardą svarų sterlingų. Ši suma apskaičiuota įvertinus turizmo, viešbučių, restoranų, vakarėlių, švenčių ir suvenyrų sugeneruojamą pelną. Nors dar sausį ta pati bendrovė M. Markle indėlį į britų ekonomiką vertino kukliau – 500 mln. svarų sterlingų, kaip teigia „Brand Finance“ atstovas Richardas Haighas, „pastaruosius kelis mėnesius visuomenėje pastebimas vestuvinis jaudulys paskatino padidinti prognozuojamus skaičius“.

Atrodo, kad karališkosios vestuvės britams tik į naudą – po 2011-ųjų, kai įvyko princo Williamo ir Kate Middleton tuoktuvės, viskas, ką vilkėjo ir tebevilki Kate, dabar – ir jos vaikai, šluote šluojama iš parduotuvių lentynų. O šiandien pasaulis, pamiršęs apie „Brexit“, politines, ekonomines ir kitas negandas, apimtas vestuvių euforijos nėrė po Meghan nuometu.

Panašūs straipsniai: