Apie žurnalą

Žurnalas VALSTYBĖ: ekonomika ir politika, tendencijos ir perspektyvos skirtas aktyviems visuomenės nariams, veikiantiems versle, politikoje, kultūriniame gyvenime ir suvokiantiems, kad jų verslo bei kūrybos sėkmė priklauso nuo valstybės vystymosi.

Žurnalui VALSTYBĖ straipsnius rengia profesionalūs žurnalistai ir ekspertai, kurių dėka galima geriau suvokti mūsų šalies ir pasaulio procesus, analizuoti esamas valstybės raidos aktualijas, situacijas, tendencijas ir perspektyvas. Esame įsitikinę, kad žinomų specialistų parengta ekonominių ir politinių įvykių analizė padės sėkmingiau plėtoti savo verslą ir su didesniu pasitikėjimu žvelgti į ateitį besikeičiančiame pasaulyje.

Žurnalas VALSTYBĖ nekelia ir nekels tikslo ką nors demaskuoti ar apjuodinti. Daugiausia pastangų žurnalo kolektyvas deda aiškindamasis kryptis, kurias plėtodama mūsų valstybė ir jos piliečiai galėtų džiaugtis ekonomine bei socialine gerove, demokratijos teikiamais privalumais ir taip kurti darnią bendruomenę.

Kiekviename žurnalo VALSTYBĖ numeryje:

  • keli pagrindiniai straipsniai, skirti svarbiausių valstybės gyvenimo sričių analizei;
  • ekonominių bei politinių įvykių pasaulyje, Europoje ir Lietuvoje apžvalga;
  • pagrindinių ekonominių šalies rodiklių analizė bei specialistų komentarai, įžvalgos ir lūkesčiai;
  • įdomiausių, Lietuvoje plėtotinų investicinių projektų pristatymas;
  • būsimų įdomiausių renginių ir kitų planuojamų įvykių pristatymas;
  • aktyviausių visuomenės lyderių mintys įvairiais klausimais.

Tikimės, jog šis mūsų leidinys suteiks progą pristatyti kokybiškas ir perspektyvias savo paslaugas ar prekes žmonėms, kurie daug išmano, vertina kokybę ir kartu su mumis žvelgia į ateitį.