Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Mokslas

Technologijų naujienos

Kilnok svarmenis namuose

Sportas svarbus, ypač kai didelė dalis pasaulio dėl plintančio viruso dienas vis dar leidžia namuose. Jei baigėsi fantazija galvojant, kaip ir ką sportuoti, nes darosi baisu atsistojus ant svarstyklių, metas kreiptis pagalbos į profesionalus. „Tempo Studio“ – tai ne treniruotė vaizdo skambučiu, tai tavo asmeninis treneris, padėsiantis sustiprinti raumenis ir išmokysiantis taisyklingos laikysenos, atliekant pratimus su svarmenimis. Visa paslaptis – įrenginyje įtaisyti jutikliai, stebintys tavo laikyseną ir tai, kaip atlieki pratimus. Jei ką nors darai ne taip ar stovi ne taip, iškart sulauksi perspėjimo ir patarimo, kaip pasitaisyti.

Per tamsu? Užsiklijuok langą!

Jei kambaryje per mažai šviesos ir tai tave veda iš proto, egzistuoja net keletas sprendimų. Pats neoriginaliausias būtų įsigyti dienos šviesos šviestuvą arba kirviu pramušti sieną, jei mėgsti netradicinius sprendimus. Bet ką daryti, jei gyveni bunkeryje ir lauki pasaulio pabaigos? Arba turi išties tamsius apartamentus? Ogi įsigyti futuristinį langą, skleidžiantį saulės šviesą! Startuolio „C-Labs“ (į jį gausiai investavo „Samsung“) sukurtas langas „SunnyFive“ ne tik jaukiai šviečia, bet ir keičia metamos šviesos kampą, kad atkartotų dienos ciklą: aušrą su saulėtekiu (beje, tai yra du skirtingi dalykai!), saulės buvimą zenite ir saulėlydį. Dar didesniam realistiškumui pasiekti virtualaus lango stiklas blizga ir meta atspindžius, slankiojančius po kambarį.

Ypatingas žadintuvas

Dirbant iš namų itin svarbu nepramiegoti rytinių standupų ir pabusti bent penkiomis minutėmis anksčiau, kad spėtum susišukuoti plaukus. Vis dėlto išmanieji telefonai kartais nuvilia, todėl geriausia turėti žadintuvą. Pastarieji šiais laikais būna itin mandri ir turi galybę funkcijų. „Lenovo SmartClock“ yra vienas tokių, mat turi ne tik jutiklinį ekraną, bet ir integruotą virtualųjį asistentą. Tad ne tik visada laiku pabusi, bet ir galėsi paprašyti žadintuvo, kad šis primintų dienos darbus, perskaitytų naujienas, perspėtų apie orus, pagrotų mėgstamą dainą ir t. t.

Panašūs straipsniai: