Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Mokslas

Technologijų naujienos 2022 07 27

LEDAI PAGAL PAGEIDAVIMĄ

Ar kada svajojote, kaip būtų smagu, jei skanių, o visų svarbiausia – natūralių ledų ir įvairiausių šaltų desertų galėtumėte pasigaminti namie, paspaudę vos vieną mygtuką? O gal kada norėjote nukniaukti ledų mašiną iš „McDonald’s“? Jei bent į vieną iš klausimų atsakėte teigiamai, tai „ColdSnap“ virtuvės prietaisas – kaip tik jums. Vos per minutę aparatas jums pagamins porciją ledų. O kai ledų atsivalgysite, galėsite prašyti, kad įrenginys jums patiektų šaldyto jogurto, tiršto kokteilio (angl. smoothie), atšaldytos ir ledais pagardintos kavos ar kokio kito šaldyto deserto.

 

MOMENTINĖ FOTOGRAFIJA

Vaikystės Palanga – tai paplūdimyje parduodami čeburekai ir dėdukas, kuriam ant peties sėdi beždžionėlė; su ja galima nusifotografuoti ir iškart gauti nuotrauką. Akimirksniu gaunama nuotrauka tais laikais buvo tikras stebuklas, o įsigiję „Polaroid Now“ fotoaparatą galėsite šia magija apžavėti draugus ir vaikus. Jaunąją kartą iš fotoaparato išlendanti nuotrauka veikiausiai nustebins net labiau nei jus vaikystėje, mat rankose laikyti išspausdintą nuotrauką šiais skaitmeniniais laikais tenka itin retai. Tad griebkite! Ir keliaukite su šiuo fotoaparatu į audringą vakarėlį ar jūron besileidžiančios saulės palydėti. O įamžintas gražiausias akimirkas iškart galėsite padovanoti draugams ar įsidėti į savo albumą.

 

„SAMSUNG GALAXY S22“

Ieškantiems naujo telefono „Samsung S22“ yra puikus pasirinkimas; jis suteiks kasdienybei epiškumo. Įrenginys mus džiugina visose kategorijose, tad tiek spartai, tiek fotografavimo galimybėms, tiek išvaizdai, tiek baterijai, tiek patogumui laikant ir naudojant įrenginį viena ranka neturime visiškai jokių priekaištų. O kur dar ryškus ekranas, kontrastingas spalvas atkuriantis net ir šviečiant tiesioginiams saulės spinduliams! Dar smagiau, kad nuo šiol programinės įrangos naujinius savo įrenginiams „Samsung“ teiks ilgiau nei „Google“ telefonams „Google Pixel“ – šaunu, ar ne? Beje, niekas apie tai per daug nekalba, bet būtent „Samsung“ įrenginiai iš visų išmaniųjų telefonų išsiskiria didžiausia meile lietuviškumui: rasite ne tik vartotojo sąsają, išverstą į lietuvių kalbą, bet ir „Samsung“ klaviatūrą su lietuviškų raidžių eilute, kad patogiai ir greitai galėtumėte rašyti ne šveplai.

Panašūs straipsniai: