Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Aktualijos

SOS: konservatoriai laimės Prezidento rinkimus

Būtent tokia galimybė, kad konservatorių iškeltas ar paremtas kandidatas šį sykį gali laimėti rinkimus, tikėtina, ir paaiškina tą nesibaigiantį Ingridos Šimonytės Vyriausybės trolinimą, kuris beveik be sustojimo vyksta Lietuvos žiniasklaidoje. Tačiau prašom konservatorių nekenčiančių piliečių nepulti į paniką ir priešinfarktinės būklės nepulti kviesti greitosios pagalbos, nes kaip ir kiekviename politiniame procese, taip ir šiame yra labai daug nežinomųjų.

Vis dėlto esame įsitikinę, kad, vykstant Rusijos invazijai į Ukrainą, atsiranda istorinė galimybė Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams ar jų iškeltam kandidatui ne vien lojalių rinkėjų dėka ne tik laimėti pirmajame prezidento rinkimų ture, bet ir daug geriau pasirodyti ar gal net laimėti antrajame ture. Tokia galimybė tampa daug realesnė, nes didelę dalį ilgus metus diegtų Rusijai, oligarchijai ir kairiajai nomenklatūrai naudingų įtaigų nupūtė Rusijos raketų sprogimų banga, o dalį padengė degančios Ukrainos pelenai. Na, kad ir tokias tradicines kaip „V. Landsbergis – kolūkių griovėjas“ arba „Konservatoriai – kauniečių skurdintojai“ ir naujausią – „Supykdė mus su Maskva ir Pekinu, tai dabar visi badausime ir numirsime“.

Tiesa, gali būti, kad dabartinės Vyriausybės nuolatinis trolinimas susijęs ir su kitais interesais. Pavyzdžiui, Rusijos, kuriai ši Vyriausybė tikrai labai nepatinka, nes pradėjo priimti sprendimus, kurie kuria prielaidas Lietuvos energetinei nepriklausomybei ir gerovei. Apie tai rašome šio numerio skiltyje, skirtoje forumui „GreenTech Vilnius“, – joje pabrėžiame, jog norint, kad šis procesas pasiektų ribą, po kurios jo sužlugdyti būtų nebeįmanoma, reikia mažiausiai ketverių metų. Vadinasi, jei Rusijai šią valdančiąją daugumą ir I. Šimonytės Vyriausybę pavyktų užtrolinti bent tiek, kad ji tikrai pralaimėtų artėjančius Seimo rinkimus, vien tai būtų gana didelė Vladimiro Putino režimo sėkmė. Todėl neabejojame, kad Rusija, siekdama šio tikslo, Lietuvoje veikia iš visų jėgų, kokias tik gali dabartinėmis sąlygomis priversti darbuotis Kremliaus naudai.

Panašūs straipsniai: