Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Laisvalaikis

Rekomenduojami renginiai

„Muzikinis rugpjūtis pajūryje“
Tai kasmet rugpjūtį organizuojamas tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis, vykstantis Vakarų Lietuvos regione. Šią vasarą, rugpjūčio 1–23 d., festivalis pasiūlys intriguojančią programą. 200 metų sukaktį nuo pirmojo operos pastatymo Klaipėdoje šiemet švenčiantis Muzikinis teatras festivalio preambulę sieja su prūsiškomis teatro ištakomis ir laikotarpiu, kai XIX a. pradžioje Memelio Vokiečių tea-tre buvo pradėti rodyti muzikiniai spektakliai. Ta proga festivalio žiūrovų laukia ypatinga premjera – Richardo Wagnerio opera „Skrajojantis olandas“.

„Muzikiniai monologai“
Liepos 23 d. Kaune, Marijonų vienuolyno kiemelyje prie Šv. Gertrūdos bažnyčios, dainuojamosios poezijos mėgėjai kviečiami į jaukų ir šiltą Nedos Malūnavičiūtės ir Olego Ditkovskio koncertą „Muzikiniai monologai“. Dviejų žmonių, vyro ir moters, patirtys ir mintys apie amžinas vertybes – gyvenimą, meilę ir net mirtį. Skirtingos istorijos dainų tekstuose, apipintos graudžiais gitaros akordais ir švelniais fleitos garsais. Koncertas skirtas visiems, išsiilgusiems nuoširdžios, iki širdies gelmių prasiskverbiančios muzikos.

„Pažaislio liepų alėjos vakarai“
2020 m. liepos 29 d. koncertų cikle „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ savo koncertą surengs vieni talentingiausių ir labiausiai patyrusių Lietuvos scenos žvaigždžių – atlikėja Rūta Ščiogolevaitė ir pianistas Paulius Zdanavičius. Šis duetas kartu koncertuoja jau daugiau nei 10 metų ir visuomet sulaukia didelio publikos susidomėjimo. Klausytojams jie padovanos gražiausius kūrinius iš visų koncertinių programų: skambės džiazas, klasika, miuziklai, autoriniai kūriniai ir pasauliniai hitai.

Panašūs straipsniai: