Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Rinkodara

Krizių komunikacija iškapstė „Volkswagen“, bet vargu ar ištemps „MG Baltic“

Kaip rašo „Bloomberg“, stambiausias pasaulyje automobilių gamintojas „Volkswagen“ labiau primena armiją ar net valstybę, o ne korporaciją. Kai šiandien „Volkswagen“ ir vėl yra pirmas automobilių pardavėjas planetoje, sunku patikėti, kad po bendrovę vos nesunaikinusio „dyzelgeito“ prabėgo dar tiek mažai laiko.

Kažin ar į politinį skandalą iki pažastų įbridusiam koncernui „MG Baltic“ pavyks išlipti tokiam švariam kaip „Volkswagen“, tačiau suprasti, kaip iš krizinių situacijų kapstosi didžiausios pasaulio korporacijos, naudinga ne tik prisivirusiesiems košės, bet ir visiems, turintiems reikalų su verslu ar planuojantiems jų turėti. Tai ypač aktualu ir Lietuvos verslui, mat dabar, užklupus didesniam ar mažesniam skandalui, socialiniame tinkle „Facebook“ tradiciškai pasirodo komunikacijos specialistų sukurpti ilgiausi gėda pelėda stiliaus įrašai apie tai, kaip elgtis nereikėjo ir kaip visiems reikia mokytis krizių komunikacijos pagrindų.

O ką daryti, kai versle susiduri ne tik su nedideliu skandalu, bet ir su septynių balų žemės drebėjimu? Kaip savo problemas sprendė „Volkswagen“, „KFC“ ir kaip jas sprendžia „Facebook“? Kaip srėbti košę pataria garsūs komunikacijos specialistai? Apie viską – išsamiau.

Panašūs straipsniai: