Laisvalaikis

Konferencija kitaip: pajūrio pušynai, ošiančios bangos ir gardžiausi steikai

Pilkų salių nykybė, biurokrašikos kavos pertraukėlės ir nuobodi diena, praleista tarp keturių sienų. Šios mintys pirmiausia šauna į galvą išgirdus žodį „konferencija“. Bet galima ir kitokio formato konferencija. Vykstanti ne didmiestyje, bet prie jūros, kai gali grožėtis pro langus atsiveriančiais Birutės parko pušynais, o per pertraukas mėgautis restorano ,,MEAT Steak House“ kulinariniais šedevrais. Tokią patirtį siūlo Palangoje įsikūręs viešbutis „Gabija“.

„Didmiesčiuose dažniausiai įvyksta mokymai ir žmonės išsiskirsto, o čia jie pabūna prie jūros, kartu pietauja, vakarieniauja, bendrauja. Pajūryje gera pasikrauti energijos ir sugrįžus kitu kampu pažvelgti į darbus”, – pasakoja „Gabijos“ vadovė Indrė Stasiulaitytė. Prieš beveik dvejus metus „Gabijos“ vairą perėmusi moteris sutiko papasakoti apie viešbučių verslo ypatumus bei kitokį verslo renginių ir konferencijų formatą, kurio nepamirš kiekvienas, apsilankęs „Gabijoje“.

Palangos viešbučiui „Gabija“ pradėjote vadovauti pandemijos įkarštyje. Su kokiais iššūkiais tuo metu atėjus teko susidurti?

Galima sakyti, kad ne pandemijos įkarštyje, o iškart po jos. Tuo metu, kai žmonės buvo išsiilgę važiavimo prie jūros, kokybiškų paslaugų, aktyvaus poilsio ir, žinoma, gero maisto.

Kokių naujovių jums vadovaujant „Gabijoje“ atsirado? 

Atsirado ,,MEAT Steak House“ restorano prekės ženklas, atsinaujinome SPA ir sporto zonas, konferencijų salę, didžiuosius viešbučio kambarius. Ateityje taip pat turime nemažai planų, kuriuos tikimės artimiausiu laiku įgyvendinti.

Į viešbučių verslą atėjote iš rinkodaros srities. Kaip savo žinias pritaikote naujose pareigose? 

Viešbučių sritis labai įdomi dėl savo dinamikos, sutinkamų žmonių, nuolatinių pokyčių ir iššūkių. Kadangi mano darbinė patirtis neapsiribojo vien tik rinkodara, bet apėmė ir nekilnojamojo turto sritį, žmogiškųjų išteklių vadybą, tad viešbutyje galiu pritaikyti visas žinias ir jas naudoti praktiškai.

Prekybos centrai konkuruoja nuolaidomis ir pasiūlymais, telekomunikacijų kompanijos – įvairiausiais planais, o kuo pasižymi konkurencija tarp viešbučių kurortuose? 

Bendrai kalbant, manome, kad kokybiškos paslaugos ir žinomi prekių ženklai sukuria labiau ne konkurenciją, o sinergiją. Kuo daugiau vietų, viešbučių ir restoranų dirba visais metų laikais, tuo patrauklesnis pats kurortas. Žmonių tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje yra daug, tad vietos visiems užtenka. Žinoma, pastebime, kad žmonės mėgsta pasiūlymus, kuriuose prie apgyvendinimo yra ir SPA paslaugos, maitinimas – kompleksiškai. Stebime, ko svečiams norisi, ir stengiamės tai pasiūlyti.

Jeigu reikėtų išskirti penkis didžiausius „Gabijos“ privalumus, kokie jie būtų? 

Erdvūs kambariai, gausūs pusryčiai, SPA zona, ,,MEAT Steak House’’ restoranas ir konfencijų salės su vaizdu į Birutės parką.

Kalbant apie konferencijas, „Gabijoje“ įrengtos dvi konferencijų salės, mažesnė ir didesnė. Ar didelis yra konferencijų užimtumas? Kas žmones vilioja konferencijas rengti pajūryje? 

Taip, turime tikrai erdvias sales, kurias sujungus galime talpinti apie 200 žmonių. Konferencijų užimtumas tik didėja. Turime įmonių, kurios jau ne vienerius metus sugrįžta ir džiaugiasi vykstančiais pokyčiais viešbutyje.
Pajūryje gera atsikvėpti nuo miesto šurmulio, atsipalaiduoti, pakeisti aplinką ir, žinoma, gauti teigiamų emocijų. Galbūt tai labiausiai ir vilioja.

Kokio tipo konferencijos dažniausiai vyksta „Gabijoje“? Kuo pajūrio konferencijos skiriasi nuo tų, kurios rengiamos didmiesčiuose? 

Mokymai, pristatymai, renginiai, aptarimai, išvykstamosios žaidimų sesijos. Jų vyksta įvairiausių. Stengiamės prisitaikyti prie visų poreikių ir įgyvendinti norimas idėjas.
Pajūryje konferencijos dažniausiai rengiamos su nakvyne, tad žmonės gauna ne tik mokymus, bet ir pakeičia aplinką, neformaliai pabendrauja kolektyve.
Didmiesčiuose dažniausiai įvyksta mokymai ir žmonės išsiskirsto, o čia jie pabūna prie jūros, kartu pietauja, vakarieniauja, bendrauja. Pajūryje gera pasikrauti energijos ir sugrįžus kitu kampu pažvelgti į darbus.

Papasakokite, kaip atrodo konferencijos dalyvio diena viešbutyje „Gabija“. 

Ryte žmonės suvažiuoja, pabendrauja kavos pertraukėlių metu. Vėliau vyksta mokymai, pietūs ,,MEAT Steak House“ restorane. Pagal poreikį, mokymus vainikuoja vakarinis renginys restorane arba rami vakarienė. Taip pat galime pasiūlyti privatų SPA, filmų peržiūrą ir daugelį kitų pramogų. Turime tam puikiai pritaikytas erdves. Tad raginu kiekvieną įmonę rasti laiko ir susiorganizuoti konferenciją, kurios ilgai neužmiršite!

Dėkui už pokalbį.

Straipsnis paruoštas bendrdarbiaujant su “Pajūrio Gabija”

Daugiau informacijos https://www.gabija.lt

 

Panašūs straipsniai: