Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Laisvalaikis

Kas kaltas dėl COVID-19 ir dėl to, kad Bunkus išsiskyrė su Siegel? Billas Gatesas!

Šio žmogaus kaltes, kurias jam priskiria internetiniai, bet dažniausiai – Kremliui draugiški, troliai, galima vardyti ir toliau: jis įtariamas ne tik COVID-19 paskleidimu, bet ir pavojingos 5G spinduliuotės, galinčios visus paversti driežažmogiais ar – geriausiu atveju – zombiais, kūrimu. Be to, tai jis kuria vakciną, kad sužymėtų pasaulio populiaciją ir valdytų mūsų visų protus.

Prisipažinsime: Bunkų su Siegel prirašėme prie jo kalčių, nes jei jau jis kontroliuoja mūsų protus, tai tikriausiai yra kaltas ir dėl visų pasaulio žmonių, taip pat ir Lietuvos elituko, skyrybų. Ir nors visa tai skamba kaip fantastinės knygos apie utopinę realybę ištrauka, tiek Billas Gatesas, tiek jį nuolat viskuo kaltinantys troliai yra realūs. Taigi, jei jūsų močiutė susilaužė koją, o jus atleido iš darbo, aiškesnio atsakymo į klausimą, kas dėl to kaltas, žmonija dar niekada neturėjo – dėl visko kaltas blogio įsikūnijimas B. Gatesas.

Vis dėlto šį straipsnį skiriame ne tam, kad kaip kai kurie kolegos pasitapšnotume trolių išskyrose, o tam, kad pagaliau paaiškintume, kodėl būtent šis žmogus tapo didžiausiu blogiu.

B. Gateso bėda – jo prognozės pildosi

Be jokios abejonės, net ir kvailiausioms sąmokslo teorijoms reikia bent mažyčio preteksto. Šiuo atveju juo tapo milijardieriaus B. Gateso 2015-aisiais Vankuveryje vykusioje TED konferencijoje ištarta garsioji frazė: „Jeigu per ateinančius dešimtmečius kas nors sugebės nužudyti daugiau kaip 10 mln. žmonių, tai bus mirtinas virusas, o ne karas.“

Ir nors panašių pareiškimų apie virusų keliamą pavojų yra daugybė, būtent šis tapo svarbiausiu sąmokslo teorijų kūrėjų įkvėpimo šaltiniu. Jie įsitikinę, jog nereikia būti genijumi, kad suprastum, jog tai – grynų gryniausias įrodymas, kad milijardierius žinojo apie naująjį koronavirusą. Įdomiausia tai, jog kitas įrodymas, kad B. Gatesas yra nelabasis, kurio žmonija turi saugotis, yra faktas, kad per savo ir savo žmonos valdomą labdaros fondą jis aukoja šimtus milijonų dolerių kovai su pandemija. Taip, anot trolių fanatikų, jis kuria pasaulį, kuriame virusais galėtų kontroliuoti ir visų žudymą, ir gelbėjimą.

D. Trumpą liaupsinantis tinklalaidininkių, buvusių televizijos „Fox News“ laidų vedėjų Lynnette Hardaway ir Rochelle Richardson duetas, geriau žinomas slapyvardžiu „Diamond and Silk“, balandį vienoje laidoje pareiškė, kad nė už ką gyvenime nesiskiepytų vakcina, kuri buvo sukurta už B. Gateso pinigus, nes „jis siekė afrikiečius paversti jūrų kiaulytėmis“, o šis virusas yra ne pandemija, bet „plandemija“.

„Business Insider“ rašo, kad sąmokslo teorijų kūrėjai, išsibarstę po visą pasaulį, socialiniuose tinkluose užkūrė labai agresyvią kampaniją #ExposeBillGates (liet. „Demaskuok Billą Gatesą“), kurios tikslas – įrodyti, kad „Microsoft“ įkūrėjas žinojo apie virusą dar prieš prasidedant pandemijai. Kaip ir tai, kad milijardierius atsakingas už viruso paplitimą. „Politico“ korespondentas Markas Scottas teigė, kad kampanija su šia grotažyme paplito tarp tviterio naudotojų Šiaurės Amerikoje ir Europoje, o iš „Reddit“, „4chan“ ir kitų interneto svetainių atklydę internautai labai aktyviai stengėsi, kad ši kampanija sulauktų kuo daugiau dėmesio. Į tai verta atkreipti dėmesį, nes toks aktyvumas demonstruoja, kad šis konspiracinis mėšlas buvo ir yra platinamas labai profesionaliai. Tai leidžia įtarti, kad šis procesas turi ir užsakovą.

Panašūs straipsniai: