Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Laisvalaikis

Globali konkurencija 2020-aisiais pradžiugins kino gurmanus

Kosmoso odisėja, animacija suaugusiesiems, kurioje skamba džiazas, naujas Chistopherio Nolano perliukas, atsisveikinti iš pensijos sugrįžęs Džeimsas Bondas, Džokeriui nenublankstantys komiksų blogiukai – šie metai kine bus išties spalvingi, tad verta pasižvalgyti.

Viename straipsnyje aptarti visus šiemet pasirodysiančius puikius filmus – nemenka užduotis, o skaityti tokio ilgio tekstą, įtariame, pabostų, tad pasistengėme remtis žurnalo „Esquire“ ir kitų kino naujienas aptariančių užsienio leidinių rekomendacijomis ir atrinkti keletą filmų, kurie mums pasirodė įdomiausi ir labiausiai verti dėmesio. Dovanokite, jeigu ką nors praleidome, – pažadame pasitaisyti ir kitus stiprius filmus apžvelgti ateityje.

Taigi, jeigu Naujųjų metų išvakarėse, galvodami apie ateinančius metus, išsikėlėte tikslą pažiūrėti kuo daugiau filmų, šis tekstas – kaip tik jums.

Ilgitės Džokerio? Bus ir daugiau piktadarių iš komiksų

Komiksų gerbėjams 2019-ieji buvo itin dosnūs – apdovanojo daugybe filmų apie superherojus, iš jų bene ryškiausia buvo Toddo Phillipso režisuota drama „Džokeris“. Šie metai tik patvirtins, kad Holivudas įsismarkavo kurdamas filmus apie komiksų piktadarius.

Vienas labiausiai aptarinėjamų – jau vasarį didžiuosiuose ekranuose pasirodysiantis režisierės Cathy Yan darbas „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“ (Birds of Prey) su populiariąja aktore Margot Robbie, vaidinančia piktojo klouno Džokerio merginą Harlę Kvin. Anot portalo „Flickering Myth“, komiksų filmų gausybėje ši juosta išsiskiria pirmiausia dėl eklektiškos M. Robbie vaidybos, mat aktorė šiandien yra bene daugiausia žvilgsnių pritraukianti Holivudo pažiba. Filmas pasakoja apie Harlės Kvin gyvenimo posūkius po skyrybų su garsiuoju piktadariu. Anot portalo „Collider“, ši herojė jau seniausiai nusipelnė nuosavo filmo, o M. Robbie sėk-mė filme „Savižudžių būrys“ įrodė, kad tik laiko klausimas, kai visų pamiltai antagonistei išauš šlovės valanda.

Vienas labiausiai aptarinėjamų – jau vasarį didžiuosiuose ekranuose pasirodysiantis režisierės Cathy Yan darbas „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“ su populiariąja aktore Margot Robbie, vaidinančia piktojo klouno Džokerio merginą Harlę Kvin.

Taigi, M. Robbie juostoje apie Harlę Kvin tiesiog sužibėjo, o Džokerį suvaidinusiam Jaredui Leto ne taip nuskilo – jo vaidyba sulaukė nemažai kritikos, be to, jo įkūnytą Džokerį nustelbė Joaquinas Phoenixas – jo Džokeris aptarinėjamas iki šiol. Kad ir kaip ten būtų, aktorius nutarė nenuleisti rankų ir ryžosi darkart suvaidinti komiksų blogiuką – šiemet jis pasirodys režisieriaus Danielio Espinosos juostoje „Morbijus“ (Morbius). Liepą startuosiantis filmas pasakoja apie biologą Maiklą Morbijų, kuris netyčia, bandydamas išsigydyti nuo retos kraujo ligos, pavirsta vampyru. Portalas „Screen Rant“ teigia, kad filmas bus tamsus, mat D. Espinosa yra makabriško siaubo meistras.

Panašūs straipsniai: