Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Nacionaliniai interesai

Bailaus patriotizmo kaina 2020 m. rinkimuose Kremlius ketina Lietuvą sugrąžinti į 2000-uosius, nomenklatūra – į 2004-uosius

Suprasti, kokios jėgos daro įtaką demokratijai, nėra sunku. Juk jų yra tik trys: demokratinės provakarietiškos, buvusios sovietinės nomenklatūros įtakos tinklas bei galingos Rusijos ir jos šeriamų oligarchų, palaikomų populistų, radikalų, interneto trolių ir įvairių utopistų, formuojamos politinės grupuotės.

Kartu su Rusijai naudingu kapitalu, korumpuota teisėtvarka, parsiduodančia žiniasklaida ir visais šiame jovale mintančiais veikėjais jos suformuoja antrą margaspalvį įtakų tinklą. Jį demaskuoti nėra sunku, nes juos visus vienija pasipriešinimas toms jėgoms ir tiems sprendimams, kurie naudingi Rusijai, o visa veikla nukreipta į tai, kad valstybėje visą laiką būtų palaikyta informacinė terpė, kurioje visuomenė ir net save patriotais laikantys piliečiai būtų neįgalūs koncentruotis į svarbiausius tikslus, kurie užtikrintų valstybės pažangą, skaidrumą ir visuomenės gerovę.

Panašūs straipsniai: