Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Visuomenė

Arminta Saladžienė: „Viską sukuria žmonės, ir tik požiūrių, patirčių, gebėjimų įvairovėje gimsta geriausi sprendimai, užkariaujantys pasaulį“

Olgos Posaškovos nuotr.

Arminta Saladžienė, pasaulinės finansinių paslaugų ir  technologijų bendrovės „Nasdaq“ viceprezidentė Europos rinkai, gali didžiuotis įspūdinga karjera pasauliniame finansų sektoriuje. Jos profesinė ir visuomeninė veikla yra ryškus atsakingos lyderystės pavyzdys Lietuvoje, kuris gali įkvėpti ne vieną iš mūsų kurti tolesnę pažangą valstybėje.

A. Saladžienė yra asociacijos „Baltic Institute of Corporate Governance“, kurios misija – padėti verslui realizuoti pažangiausius skaidraus valdymo sprendimus, viena iš įkūrėjų bei pirmoji valdybos pirmininkė.  Taip pat viena iš moterų lyderystės organizacijos „Lyderė“ įkūrėjų, Vilniaus universiteto fondo Globėjų tarybos narė, „Investuok Lietuvoje“ valdybos pirmininkė. Ir tai dar ne visas jos visuomeninių veiklų sąrašas, tačiau ir šių užtektų, kad būtų galima neabejoti, jog tikrai nesuklydome pasirinkdami kalbinti A. Saladžienę, kaip asmenybę, kurios profesinė bei visuomeninė veikla prisideda prie pažangesnės valstybės kūrimo.

Panašūs straipsniai: