Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Aktualijos

Ar D. Trumpą išgelbės beprotiškos „Q“ sąmokslo teorijos?

Gettyimages nuotr.

Tik nereikia manyti, kad JAV visi protestuoja tik prieš Donaldą Trumpą. Gal tai ir būtų tiesa, bet jam labai pasisekė: kai tik prasidėjo pirmieji protestai jam tapus JAV prezidentu, kažkokia nematoma galia pasirūpino, kad 2017 m. atsirastų ir judėjimas „Q“ („QAnon“), kurio svarbiausia misija – paversti D. Trumpą superherojumi, pasaulį gelbstinčiu nuo didžiausio blogio.

Ką čia protestai prieš nelygybę ir moterų žeminimą, ką čia tų afroamerikiečių, kurie dėl savo kūno spalvos nenori būti diskriminuojami, niekinami, persekiojami ir žudomi, protestai! Anot judėjimo „Q“, kuris pasišovė padėti D. Trumpui išgelbėti pasaulį, didžiausias blogis yra visą pasaulį ir JAV užvaldę satanizmą praktikuojančių pedofilų klanai. Lietuvoje, anot Neringos Venckienės ir jos šalininkų, siautęs pedofilų klanas, palyginti su jais, atrodo tarsi mikroblogis.

Judėjimas „Q“ kaunasi su daug rimtesniais klanais, kurie ne tik masiškai grobia vaikus ir juos prievartauja, bet dar ir iš jų kraujo gamina specialius medikamentus, skirtus slaptam valdžios elitui ir Holivudo žvaigždėms, kad galėtų pailginti savo gyvenimą ir valdyti Žemę, kaip kokie vampyrai, amžinai. Tad nereikia stebėtis, kad nors protestuotojų prieš šiuos baisius klanus nėra labai daug, ši visuomenės dalis yra labai radikalizuota ir net sulaužytomis kojomis bei rankomis per rinkimus atšliauš prie balsadėžių, kad nubalsuotų už vaikų gelbėtoją Donaldą.

Tiesa, sunku pasakyti, ar tai gali kiek labiau paveikti rinkimų rezultatus, nes aktyvių protestuotojų daug mažiau nei tų, kurie protestuoja dėl „kažkokių“ moterų, skurdžių ir nebaltų. Vis dėlto net ir šiuo atveju fone nuolat kartojama įtaiga, kad D. Trumpas vienintelis drįso stoti prieš satanistų pedofilų klaną, be jokios abejonės, veikia D. Trumpo šalininkus, kurie netiki šiuo iš filmų apie vampyrus paimtu scenarijumi, bet kuriems vis tiek malonu, kad jų lyderis pristatomas ne tik kaip blogis, bet ir kaip pats didžiausias gėris, na, ir, žinoma, demotyvuoja dalį oponentų, kurie tarsi netiki šia pasaka, bet juk ką gali žinoti, gal geriau neiti balsuoti prieš D. Trumpą, nes gal yra kokia 000,1 proc. tikimybė, kad ši pasaka yra tikra.

Panašūs straipsniai: