Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Visuomenė

Algirdas Toliatas: „Daug dalykų žmoguje yra didesni nei žmogus“

Masinio materializmo eroje, kai naujienų portalai skęsta bulvariniame triukšme, labai svarbu, kad yra žmonių, kurie sugeba ne tik nepaskęsti nesibaigiančiame informaciniame sraute, bet ir virš jo iškelti tikėjimo, pilietiškumo bei patriotiškumo šviesą. Būtent todėl pakalbėti apie Lietuvą, tikėjimą ir žmones pasirinkome kunigą Algirdą Toliatą. Į jo pamaldas šiandien susirenka daugybė jaunimo, o socialiniame tinkle „Facebook“ jis turi net 20 tūkst. sekėjų. Mes manome, kad tai labai svarbu, nes netikime, jog įmanoma stipri valstybė, jei joje nebus lyderių, sugebančių pasiekti žmonių širdis ir priminti svarbiausias vertybes. Kuo daugiau bus žmonių, galinčių kelti meilės artimajam, vienybės, pilietiškumo vertybes, tuo šviesesnė bus mūsų visuomenė.

Gerbiamas Algirdai, esate tikra žvaigždė: dvi populiarios knygos, daugybė sekėjų socialiniuose tinkluose, milžiniškas populiarumas tarp jaunimo, žiniasklaidos dėmesys. Koks Jūsų sėkmės receptas?

Žinote, niekada nesistengiau tikslingai, kryptingai telkti auditorijos ir išpopuliarėti. Man labai pasisekė, kad mėgstu tai, ką darau, man tai sava. Nesinori visko sureliginti, bet Šv. Rašto istorijos tarp eilučių suvirpina mano sielos stygas ne tiek tobulumu, kiek siekiamybe: vadinu tai kelione – matai ryškią Betliejaus šviesą ir judi jos link į priekį.

Panašūs straipsniai: