Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Rinkodara

Ada Jonušė: Lietuva – tik pradžia, taikiklyje – Amerika ir Kinija

Ada Jonušė su Caroline Wozniacki. gettyimages nuotr.

Tai, koks verslas gali gimti 4-osios pramonės revoliucijos ir 5G interneto amžiuje, yra trilijardų JAV dolerių verta paslaptis, kurią kiekvieną dieną padeda atskleisti drąsūs startuolių kūrėjai. Jų idėjos suteikia naujų galimybių, padeda susikurti naujoms bendruomenėms ir demonstruoja, kad tai, kas buvo įprasta, gali tapti praeitimi, o tai, kas yra nauja, – dabartimi.

Būtent tokią idėją, galinčią pakeisti tai, kas buvo įprasta, ir to pagrindu sukurti sėkmingai veikiantį verslą, nusprendėme pristatyti šiame numeryje ir pakalbinti platformos lympo.lt bei programėlės „Lympo Run“ įkūrėją Adą Jonušę. Ji mus įkvepia savo tvirtu orientavimusi į pasaulinę rinką, o tai, mūsų nuomone, yra ypač svarbu, nes kuo daugiau jaunų žmonių išmoks pamatyti šį potencialą, kuo daugiau verslininkų į tai investuos, tuo didesnė bus galimybė, kad Lietuvoje atsiras vis daugiau iš pasaulinės rinkos uždirbančių bei mūsų šalį stiprinančių pažangių verslų. O tai yra tiesiausias kelias į Lietuvos sėkmę.

Gerbiama Ada, papasakokite, kaip Jūsų gyvenime atsirado verslas ir startuolis.

Na, iš tiesų neplanavau dirbti verslo sektoriuje, apskritai neplanavau dirbti privačiajame sektoriuje, nes niekada nemačiau prasmės dirbti tokioje srityje. Tai man buvo pilka zona, net ir perėjimo į privatųjį sektorių prasmės nesuvokiau. Kam dirbti ir leisti savo laiką bei eikvoti energiją, kad kam nors sukurtum naudą? Kad padidintum bendrovių vertę akcininkams ar kad padarytum kam nors didesnę apyvartą? Man atrodė, kad jei ką nors darai, daryk pats ir sau. Bent jau tuo metu tai atrodė lengvesnis kelias. Vis dėlto, kai pradedi kurti ką nors savo, supranti, kad gal tai ir nebuvo pats lengviausias pasirinkimas.

Panašūs straipsniai: