Visuomenė

Skirkite 2% ir prisidėkite prie mūsų misijos stiprinti demokratiją

Mieli mūsų skaitytojai,

norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį, kad galite paremti žurnalo VALSTYBĖ misiją priešintis Rusijos ir oligarchinių struktūrų įtakai. Ne tik šviesti visuomenę apie tai, kokie šių jėgų nulemti sprendimai kuria skurdžią bei valdomą Lietuvą, bet ir telkti priimti sprendimus, kurie leistų kurti skaidrią, pažangią ir solidarią valstybę. 

Pervesdami 2 proc. GPM padėtumėte mums ne tik išsaugoti žurnalą, bet ir toliau telkti Lietuvos visuomenę bei pažangius lyderius ginti nacionalinius interesus, kurti pažangių startuolių valstybę ir neleisti Lietuvos paversti ciniškų oligarchų valdoma šalimi. 

Tai galite padaryti:

1. Tinkalapyje http://deklaravimas.vmi.lt/

2. Užpildydami FR0512 (versija 4) formą ir pristatydami į VMI teritorinį skyrių. Formą galite atsisiųsti čia: goo.gl/V2hynO

Paramos skyrimo formoje reikia užpildyti visus būtinus laukelius:
5 – mokestinis laikotarpis: 2018
6S – uždėkite varnelę
E1 – pasirinkite skaičių: 2 (Paramos gavėjas)
E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 300125156
E3 – įrašykite pavadinimą: VšĮ Demokratijos plėtros fondas
E4 – įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausiai – 2%)
E5 – įrašykite iki kada skiriate paramą

Taip pat norime informuoti, kad jei surinksime daugiau Jūsų paramos, jau artimiausiu metu pradėsime aktyviai veikti socialiniuose tinkluose ir „YouTube“, kad galėtume pasiekti tuos žmones, kurių pilietinę sąmonę šiandien temdo Maskvos ir oligarchų pinigais skleidžiama įtaiga, dažnai nulemianti ir rinkimų baigtį. 
Iš anksto dėkoju visiems, kurie tiki stipria, pažangia ir skaidria Lietuva bei turi drąsos ir jėgų už ją kovoti! Ačiū Jums!

Žurnalo VALSTYBĖ vyr. redaktorius Eduardas Eigirdas

Panašūs straipsniai: