Šis straipsnis yra skirtas prenumeratoriams.
Esate prenumeratorius? .

Nacionaliniai interesai

Išskirtinis interviu su Andriumi Tapinu apie tai, ar COVID-19 pakeis pasaulį, kuo neįtinka prezidentas ir ar valdantieji laimės Seimo rinkimus

Kiekviena epocha turi savo lyderius. Be jokios abejonės, Andrius Tapinas šiandien yra vienas ryškiausių Lietuvos lyderių – jis nepasitenkino galimybe savo talentą atsklesiti tradicinėje informacinėje erdvėje ir įkūrė „Laisvės TV“.

Šis projektas, nepaisant trolių pripildytos Lietuvos politikos ir žiniasklaidos, yra vienas iš nedaugelio, teigiamai veikiančių Lietuvos informacinę aplinką ir galinčių tapti dar galingesne jėga, jei tik Lietuvos visuomenė suvoks, kad norint gauti kokybišką ir iš tiesų nepriklausomą informaciją būtina remti tokius informacijos šaltinius. Priešingu atveju visuomenė bus pasmerkta mirkti interesų grupių modifikuotoje informacinėje erdvėje. Apie tai ir kalbamės su A. Tapinu šiame interviu, kurį paskatino ne tik pokyčiai žiniasklaidos rinkoje, artėjantys Seimo rinkimai, bet ir „Laisvės TV“ įkurtas fondas, kurio tikslas – aprūpinti Lietuvos medikus kovai su COVID-19 pandemija būtinomis priemonėmis.

Panašūs straipsniai: