Karbauskinė šizofrenija sunkėja: A. Veryga persikėlė į paralelinę erdvę

Onkologiniams ligoniams ir juos gydantiems medikams atsisakyta duoti apsaugos priemones, regionų ligoninės apimtos panikos dėl apsaugos priemonių stygiaus. Mūsų redakcija ragina valdžią mažintis atlyginimus ir nukreipti didesnes lėšas, kad būtų pasirūpinta medikais, o tuo metu Ramūno Karbauskio ir Agnės Širinskienės politinės valdžios vertybinis ir intelektinis kūrinys Aurelijus Veryga visai Lietuvai pareiškė, esą jis pritaria savo kūrėjui Ramūnui: „Lietuva laiku padarė viską, kad užkirstų kelią koronaviruso plitimui ir būtų pasirengusi jį suvaldyti.“
Po galais, ką ši Lietuvos valdžia padarė? Nebent tai, kad nepersistengė vilioti turistų, todėl kinai veržėsi važiuoti į Italiją, o ne į Lietuvos regionus, kad pažiūrėtų, kaip atrodo didžioji Naisių oligarcho šventykla ar puošnūs „Agrofirmos“ traktoriai. Jei būtų buvę priešingai – jei kinai būtų užplūdę Lietuvą, šiandien mes turbūt pirmautume pagal užpildytų karstų skaičių vienam gyventojui, kaip šiandien turbūt pirmaujame pagal medicinos darbuotojų, tenkančių vienam respiratoriui, skaičių.
Tad nežinau, gerbiami feisbuko draugai, ką Jūs manote, bet aš manau, kad šiandien turime ne tik elgtis atsakingai ir siekti, kad būtų pasirūpinta medicinos darbuotojų tinkamu finansavimu bei aprūpinimu, bet ir pasirūpinti A. Veryga. Gal yra kokių vaistų, tablečių, respiratorių, kurie padėtų šį veikėją grąžinti į realybę? Tai privalome padaryti kuo greičiau, jei nenorime, kad ir be turistų iš Kinijos pagalbos didėjant pandemijos mastui Lietuvoje su ja kautųsi ministras, egzistuojantis paralelinėje erdvėje. 

Panašūs straipsniai: